ویژگی ها

ویژگی ها

 

از محصولات انحصاری این شرکت می توان به تشک رولی کشتی اشاره کرد که برای اولین بار مطابق با نمونه های مشابه خارجی تولید شده  ، مقرون به صرفه بودن این تشک ها نسبت به نمونه های خارجی و رفع معایب اساسی تشک های قدیمی ( ریباندی ) و توجه به اصول ایمنی ورزشکار در کنار  سهولت استفاده ( جمع کردن و پهن کردن در کوتاه ترین زمان ممکن ) از امتیازات خاص این محصول محسوب می شود .
ابعاد و اشکال متفاوت این تشک ها موجب می شود هیچ گونه محدودیتی  جهت تجهیز  سالن هایی با اشکال متفاوت ( غیر استاندارد ) از قبیل سالن هایی با اشکال چند ضلعی ، دایره ، غیر هندسی ...  موجود نباشد.

فوم کراسلینک درجه یک با خاصیت آنتی باکتریال و قدرت ضربه پذیری بالا در رنگ های مشکی و سفید در ضخامت های 5و 6سانتیمتر.

 • پارچه ی پی وی سی 18 اونس خارجی جهت لمینت.
 • بهره وری از کامپوزیت انحصاری این شرکت جهت لمینت مقاوم در شرایط محیطی گرم و سرد و تحت فشار.

ایمن رول

 

ابعاد :
این تشک ها درابعاد مختلف و به صورت پنج لنگه مجزا در کنار هم تولید می شود . لازم به ذکر است هر رول از این تشک ها  ( هر لنگه ) مطابق با سفارش مشتری در ابعاد دو متر ( عرض ) در ده تا دوازده متر( طول ) تولید می شوند .

 

تشک های ایمن رول

 

توضیح : نحوه ی اتصال لبه ها مطابق فیلم به روش زیپ مت (زیپ لاک):

 

 

وزن و شیوه بسته بندی و حمل  :
هر رول از این تشک ها ( هر لنگه )  با وزنی حدود چهل و پنج تا پنجاه کیلو گرم تولید شده و پس  از رول شدن  به استوانه ای با سطح مقطع نود سانت قطر و ارتفاع دو متر تبدیل می شود ( مطابق تصویر )
این شیوه بسته بندی موجب سهولت در حمل و نقل می شود بطوریکه در هر کامیونت دو دست تشک کشتی به راحتی قابل حمل می باشد و جابه جایی آن  در حداقل زمان ممکن میسر می شود .

 

بسته بندی ایمن رول

 

امکان طراحی آرم  و نقش روی تشک :
بنا به درخواست مشتری امکان طراحی هر گونه آرم و یا طرح خاص ( شابلون )  بر روی تشک  موجود می باشد ، بدیهی است سفارش این گونه طرح ها مشمول هزینه ی اضافه  خواهد شد .

 

ایمنی تسک ایمن رول

 

رنگ بندی :
محدودیتی در رنگ بندی این تشک ها موجود نمی باشد . رنگ تشک ها مطابق با سلیقه و خواست مشتری قابل تغییر می باشد بدیهی است تولیدات روتین این شرکت مطابق با استاندارد های جهانی  با  رنگ زمینه ی آبی و طرح ( زون و دایره ) نارنجی عرضه می شود .

 

رنگبندی ایمن رول

 

استاندارد و ایمنی :
استفاده از فوم سرد کراسلینک به عنوان یکی از مرغوب ترین فوم ها  با ساختاری سلولی  و چند لایه  جهت ورود و خروج هوا و برگشت پذیری به شکل اولیه  در هنگام کوبیدگی و فشارهای سنگین  (  ضربه گیری ،عدم خواب و دفرمه  شدن ) موجب حفظ امنیت ورزشکار در هنگام درگیری های شدید فیزیکی می شود . از آنجایی که رویه این تشک ها بر خلاف تشک های قدیمی روی فوم، لمینت می شوند هیچ گونه چروکیدگی رویه در هنگام کشتی زیر پای ورزشکار ایجاد نشده و امکان  حرکات سریع و مانور ورزشکار محدود نمی شود .
آسیب های مفاصل ( من جمله مچ پا ) به واسطه حالت ارتجاعی بیش از حد تشک های قدیمی در این تشک ها رفع شده است . این محصول با دانسیته مناسب ( استاندارد تعریف شده جهانی ) ضربات  ناشی از فعل و انفعالات شدید  فیزیکی را به خوبی مهار  کرده و موجب امنیت روانی ورزشکار ناشی از آسیب های احتمالی می شود .

 

تشک ایمن رول

 

مزایای اختصاصی این تشک ها نسبت به نمونه های قدیمی ( ریباندی ) :
 

 • مناسب برای سالن های چند منظوره به سبب تسهیل در رول شدن و پهن کردن مجدد در کوتاه ترین زمان ممکن.
 • مقرون به صرفه بودن به دلیل امکان تعویض هر لنگه به شکل جداگانه.
 • بهره وری از فوم و لمینت آنتی باکتریال و بهداشتی.
 • قدرت ضربه گیری بالای فوم و تامین ایمنی ورزشکار.
 • عدم وجود شیار و حفره (بر خلاف تشک های قدیمی ) در سطح و ایجاد حس امنیت فیزیکی و روانی ورزشکار به سبب ثبات موجود در فعالیت های شدید فیزیکی .
 • ماندگاری بالای رنگ و رویه ی تشک نسبت به نمونه های قدیمی به سبب لمینت شدن .
 • عدم نیاز به ساپورت و ترمز .
 • امکان برش تشک به اشکال مختلف جهت سالن هایی با ابعاد و اشکال غیر استاندارد .
 • ظاهر زیبا و شکیل نسبت به نمونه های قدیمی.
 • قیمت مناسب با توجه به مزایای عنوان شده نسبت به نمونه های قدیمی.